UNIS KARIÉRA VEDOUCÍ SEKCE PROJEKCE POTRUBÍ

Projektant slaboproudých systémů

Pracovní náplň

  • Vytváří projekty zabezpečovacích systémů.
  • Vytváří projekty systémů hlasové evakuace.
  • Vytváří projekty přístupových systémů.
  • Zajišťuje supervizi při instalaci a uvádění do provozu.
  • Navrhuje technická řešení pro nabídky.
  • Vytváří uživatelskou a systémovou dokumentaci (manuály, provozní instrukce apod.).

Požadujeme

  • Ukončené vzdělání VŠ (i absolvent) nebo SŠ s praxí v oboru.
  • Znalost práce s PC (zejména MS Office, AutoCAD).
  • Znalost anglického jazyka.
  • Nařízení vlády 194/2022 Sb. - min. §6 (dříve vyhláška 50).
  • Schopnost a ochota k dalšímu sebevzdělávání.
  • Práce s plným nasazením a aktivní přístup k řešení problémů.
  • Ochota pracovat na zakázkách v zahraničí včetně občasných výjezdů na stavby.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou

  • Znalost dalších jazyků.
  • Základní znalost síťových IT technologií, datových sítí a telekomunikačních systémů.
  • Možnost okamžitého nástupu.

Nabízíme

  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Odměnu odpovídající schopnostem a zkušenostem, mzdový růst, motivační systém odměňování.
  • Možnost uplatnění na různých pozicích v řešitelském týmu podle vlastních schopností.
  • Práce v příjemném prostředí a ve vysoce erudovaném kolektivu.
  • Školení potřebná pro kontinuální profesní růst.
  • Prostor pro uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravování v místě pracoviště, příspěvek na stravování.
  • Výborná dostupnost pracoviště (MHD i individuální doprava), možnost parkování.
  • Multisport kartu.

Nástup: Na základě domluvy

V případě zájmu využijte kontaktní formulář níže a pošlete nám svoji žádost o zařazení do výběrového řízení a strukturovaný životopis, příp. další materiály v elektronické podobě. Bez poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů subjektu nebude na žádost brán zřetel.

Poskytnutím následujících osobních údajů zodpovědné osobě za zpracování a ochranu osobních údajů ve společnosti UNIS, a.s. dávám souhlas k nakládání s mými osobními údaji za účelem účasti ve výběrovém řízení po dobu jeho konání.

Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Životopis
Soubor
Příloha
Soubor
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Poskytnutí souhlasu Subjektu pro nakládání s osobními údaji je dána správci možnost pro nakládání s osobními údaji ve smyslu § 29 odst. 2 a 3 a § 49 odst. 1 zákona č . 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů . Každý Subjekt údajů , který zjistí nebo se domnívá, že správce provádí zpracování jeho osobních údajů, které jsou v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo okamžité zrušení souhlasu a okamžitou likvidaci osobních údajů.