1.12. 2020

Upozornění

NOVINKA
Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vás upozornit, že v pracovní dny v období od 28.12. - 31.12.2020 bude probíhat v naší společnosti celozávodní dovolená. Provoz v tomto termínu bude maximálně omezen.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné prožití Vánoc a šťastný Nový rok 2021.

24.11. 2020

Nové výzvy i v době covidové

NOVINKA
Zveme Vás na zajímavý webinář, který organizuje Industry Cluster 4.0, z.s. a seznamte se s další klíčovou oblastí MES PHARIS, konkrétně s modulem Just In Sequence. Jde o krásnou ukázku jak pokrýt a pomoci řešit zvyšující se požadavky výrobců automotive.

11.5. 2020

Výročí

NOVINKA
Letošní rok je pro společnost UNIS významný mezník. V květnu oslavíme 30. výročí působení na trhu. Za toto časové období se UNIS stal uznávanou a renomovanou společnosti jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.
V rámci oslav se chystají další novinky a akce, které budeme na webové stránky postupně přidávat.

UNIS, a.s. slaví letos 30 let existence (Hospodářské noviny)
UNIS, a.s. slaví letos 30 let existence (iDNES)

24.3. 2020

COVID - 19

NOVINKA
Společnost UNIS předchází dalšímu rozšiřování Coronavirus (Covid-19), v rámci ochrany zdraví našich zaměstnanců.
S ohledem na snahu snížit riziko přenosu Coronaviru na člověka, se společnost UNIS rozhodla omezit přímý kontakt se zákazníky a obchodními partnery na minimum.
Do odvolání prosím preferujte telefonní nebo jinou online komunikaci místo osobního setkání.

Děkujeme za pochopení

21.1. 2020

MES PHARIS je mezi úspěšnými exportéry agentury Czech Trade

NOVINKA
Díky úspěšné spolupráci s agenturou Czech Trade se MES PHARIS týmu podařilo před několika lety vyhrát první projekt na implementaci MES PHARIS v Maďarsku. Od té doby se spolupráce mezi Czech Trade a UNIS úspěšně rozvíjí a dnes již spolupracujeme ve více zahraničních regionech než kdy předtím. Díky velkorysé podpře agentury Czech Trade jsme schopni si své minulé úspěchy znovu připomínat například ve formě reportážních videí. Jedno takové právě vzniklo ve spolupráci se společností ATEK, která je jedním z našich vážených klientů v oblasti automotive. V ATEK jsme natočili video, které dokumentuje implementaci MES PHARIS v několika odděleních závodu v Moravské Třebové a doplnili ho příběhem o tom, jak vlastně celá spolupráce mezi UNIS a Czech Trade začala. Takže se pohodlně usaďte, dejte si kafe a užijte si video, které vzniklo díky spolupráci Czech Trade, UNIS, ATEK and S&T Consulting Hungary.

Video samotné je dostupné na Youtube kanálu agentury Czech Trade..

3.1. 2020

27. Reprezentační ples

SPOLEČENSKÁ UDÁLOST
Vážení kolegové a obchodní přátele,

chtěli bychom vám poděkovat, za účast na 27. reprezentačním plese firmy UNIS.
 
Doufáme, že jste se dobře bavili. Těšíme se na další příležitost ke společnému setkání.