Novinky - rok 2018

4.5. 2018

Výročí 100 let ČS letectví

Společnost UNIS je spoluorganizátorem oficiální výstavy 100 let československého leteckého průmyslu konané ve dnech od 15. 6. – 17. 6. 2018 v rámci festivalu STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS na náměstí Svobody a na Moravském náměstí v Brně.

Návštěvníci zde uvidí například Z 42 z Moravanu Otrokovice (ZLIN), stroje Let L-200 Morava, Aero L-29 Delfín, Let L-13 Blaník a trup L 410NG Turbolet z Letu Kunovice (dnes Aircraft Industries).

Součástí bude i oslava 40 let československé kosmonautiky.

Ukázky z naší letecké produkce, které se již řadu let úspěšně věnujeme, uvidíte v Brně na náměstí Svobody.

3.5. 2018

Pomocné provozy pro Jednotku pozdržného koksování

Vážení obchodní partneři,
rádi bychom vás informovali o skutečnosti, že společnost UNIS, a.s. zvítězila v tendru na dodávky technologického zařízení a materiálů zařízení pomocných pro Jednotku pozdržného koksování (Delayed Coker) vypsaného společností OAO Naftan v Novopolocku, Bělorusko. V dubnu 2018 byla následně podepsána smlouva mezi UNIS, a.s a OAO NAFTAN.

2.5. 2018

Sušárna výpalků - úprava

Vážení obchodní partneři,
rádi bychom vás informovali o úspěchu společnosti UNIS, a.s. ve výběrovém řízení na úpravu Sušárny výpalků v lihovaru Ethanol Energy a.s., Vrdy. Smlouva byla podepsána začátkem dubna 2018 mezi UNIS, a.s a Ethanol Energy a.s. Realizace díla bude provedena v průběhu roku 2018.

30.4. 2018

Letecký seminář, Moskva, Rusko

Společnost UNIS se ve dne 25. dubna 2018 zúčastnila českého leteckého semináře v Moskvě, jejímž hlavním cílem byla podpora vývozu českého leteckého průmyslu do Ruské federace. Prezentace proběhla ve spolupráci a za podpory Asociace leteckých výrobců ČR (ALV) a Svazu českého leteckého průmyslu (SČLP).

Hlavními ukázkami naší Letecké divize byly vývojové práce v letecké elektronice zejména pak řízení mikroturbín, leteckých motorů a systémů pro kritické aplikace.

Další informace najdete na webu czechaircraftevent.com a v magazínu Ozvěny, k dispozici je také elektronická verze informačního magazínu vydaného v ruském jazyce.

9.1. 2018

25. Reprezentační ples

Vážení kolegové a obchodní přátele,
chtěli bychom vám poděkovat, za účast na 25. reprezentačním plese firmy UNIS.
 
Doufáme, že jste se dobře bavili.
 
Těšíme se na další příležitost ke společnému setkání.
 
1