Novinky - rok 2019

10.9. 2019

MSV Brno 2019

Společnost UNIS se od 07. – 11. října 2019 zúčastní 61. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

V rámci veletrhu připravujeme:

Názornou ukázku našeho produktu výrobního informačního systému MES PHARIS, včetně funkcionalit výrobního terminálu.

Prezentaci všech vyvíjených zařízení letecké techniky, jako jsou řídicí jednotky CPSJ turbínového motoru TJ100, řídicí jednotky pro palivová a hydraulická čerpadla pro letouny Ae270 a L-410, vyvíjený komplexní redundantní řídicí systém typu FADEC (Full Authority Digital Engine Control) pro turbovrtulový motor řady AI-450, výkonový měnič pro turbovrtulový či turbohřídelový motor.

Představení zkušební laboratoře ve 3D zobrazení, kde se provádí EMC testy, mechanické a klimatické zkoušky.

Ukázku funkčnosti a použitelnosti všech nabízených produktů předvede sekce IoT – Internet věcí na svém demonstrátoru.

Najdete nás v Pavilonu V na stánku 086.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

30.7. 2019

MAKS 2019

Společnost UNIS se ve dnech od 27. 08. – 01. 09. 2019 zúčastnila mezinárodní výstavy letecké techniky MAKS 2019 v Moskvě v rámci stánku České republiky za přispění podpory Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Společnost UNIS představila svoji Leteckou divizi, zabývající se vývojem a výrobou vysokokvalitních zařízení nejvyšší technologické úrovně, které nacházejí uplatnění v letectví. Kromě stávajících dodávek pro menší proudové motory PBS Velká Bíteš se nově podílí na vývoji řídicích jednotek velkých leteckých motorů. Pracujeme na modernizaci pohonné jednotky ukrajinského letounu Ruslan, jednoho z největších dopravních letounů na světě. V kategorii menších motorů stojí české spojení PBS a UNIS za letošním unikátním přeletem Lamanšského průlivu francouzským vynálezcem Frankiem Zapatou.

Letošní ročník MAKS navštívilo téměř 579 tisíc návštěvníků. Počet hostů z řad podnikatelů a odborníků dosáhl 143,5 tisíc. Na aerokosmický salon dle údajů organizátorů přijelo přes 120 oficiálních delegací. Na MAKS se představilo 827 vystavujících společností z 33 zemí.

Děkujeme Vám za Vaši návštěvu a těšíme se na další příležitost k osobnímu setkání.
 

7.6. 2019

Upozornění

Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech od 01. 07. - 04. 07. 2019 probíhá v naší společnosti celozávodní dovolená. Provoz v tomto termínu bude maximálně omezen.

Děkujeme za pochopení.

3.4. 2019

Veletrh pracovních příležitostí IAESTE

Společnost UNIS, a.s. se zúčastnila Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra, který se uskutečnil dne 2. dubna 2019 na Fakultě podnikatelské VUT v Brně. Veletrh byl zorganizován studentskou organizací IAESTE.

Pokud jste nás nestihli navštívit v rámci této akce, můžete se  informovat o možnostech zajímavého uplatnění v oboru přímo na našich stránkách https://www.unis.cz/cs/kariera. V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis na e-mail: nabor@unis.cz

25.2. 2019

Komplex výroby automobilových benzínů

Vážení obchodní partneři,
rádi bychom vás informovali o skutečnosti, že společnost UNIS získala zakázku na realizaci projekčních prací Komplexu výroby benzínu objektu III. etapy výstavby Novošachtinského petrochemického závodu v Ruské federaci. Smlouva byla podepsána mezi zástupci Novošachtinského závodu a naší pobočkou v Ruské federaci UNIS RUS.
 

14.2. 2019

Robogames - podporujeme mladé talenty

Společnost UNIS, a.s. již tradičně podporuje mladé středoškolské talenty v rámci celostátní soutěžní akce Robogames, kterou pořádá Fakulta aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Jsme rádi, že můžeme podporovat mladé studenty základních i středních škol v rámci rozvoje jejich dovedností. Akce se koná dne 15.2.2019 v prostorách FAI UTB ve Zlíně. Přijďte podpořit mladé studenty spolu s námi.
1