search
UNIS AKTUÁLNĚ SPOLEČNOST UNIS VSTUPUJE NA AFRICKÝ KONTINENT

AKTUÁLNĚ

Společnost UNIS vstupuje na africký kontinent

6.3.2023
new picture

S potěšením oznamujeme zahájení našeho nového projektu na zpracování dokumentace inženýrských služeb (preFEED) pro novou rafinérii na výrobu asfaltu v Kamerunu. Naším zákazníkem je (ABC - All Bitumen Cameroon) společně s konzultantem (EPC - Euro Petroleum Consultants) a poskytovatelem licence na bitumen POERNER.

Plánovaný průmyslový komplex se bude skládat z integrované atmosférické jednotky ADU, vakuové destilační jednotky VDU (870 000 TPA), jednotky na foukání asfaltu BBU (250 000 TPA) a jednotky na chlazení a plnění zpracovaného produktu CPU (10 metrických tun/hod).

Nový investiční projekt je zaměřen na poskytování vysoce kvalitního asfaltu a ostatních rafinérských produktů, které podpoří trh v africkém regionu. Díky našim dlouholetým zkušenostem a odborným znalostem v ropném a plynárenském průmyslu jsme odhodláni poskytnout ty nejlepší odborné znalosti prostřednictvím inovativního a nákladově efektivního řešení tak, aby zákazník ihned dosáhl ziskovosti a zhodnotil své investiční náklady (CAPEX). Rozumíme výzvám, kterým čelí ropný a plynárenský průmysl v regionu a jsme přesvědčeni, že naše řešení šitá na míru pomohou zákazníkovi dosáhnout jeho cíle.

Dokumentace preFEED bude dokončena v rámci 9 až 11 měsíců.

Kamerun Kamerun Kamerun