search
UNIS SKUPINA UNIS UNIS POWER

UNIS POWER

je významným dodavatelem komplexních řešení na klíč a dodatečných služeb v energetickém průmyslu. Poskytuje flexibilní dodávky nových elektrárenských komplexů jako EPC kontraktor, ale zpracovává i inženýrské a projekční subdodávky.

UNISPOWER.CZ

Dceřiná společnost UNIS Power s.r.o. vznikla v roce 2017 převzetím původní brněnské pobočky Bilfinger Babcock CZ s.r.o., se kterou UNIS, a.s. dlouhá léta aktivně spolupracoval.

Nabízí odborné znalosti při řízení projektů, time management, logistiku, řízení kvality, kontrolu dokumentace, montáž, uvedení do provozu a školení provozních pracovníků. Strukturované financování je zajištěno spolu s českou státní pojišťovnou EGAP (exportní garanční a pojišťovací společnost) jako předinvestiční zákaznická podpora.

Hlavním produktem jsou kotle. V průběhu historie si společnost UNIS Power vyvinula své vlastní unikátní řešení kotlů pro širokou škálu zákaznických aplikací. Ve spalovacích kotlích používá různé technologie spalování, jako je např. fluidní lože, rošt nebo konvenční hořák z práškového uhlí, ropy nebo plynu. Kotle navrhují odborníci pro širokou škálu paliv včetně biomasy, uhlí, různých plynů včetně těch odpadních, ale i olejů a jiných speciálních kapalných paliv.

Výsledky společnosti UNIS Power představují technickou dokonalost a celkové přizpůsobení se požadavkům klienta od technické studie až po konečné dodání a montáž. Nedílnou součástí služeb zákazníkům je doživotní údržba včetně garančního servisu, testování a diagnostických služeb.

UNIS Power, s.r.o.

Sochorova 3232/34
616 00 Brno - Žabovřesky
Česká republika

Tel.: +420 545 104 040
Fax: +420 545 104 198
www.unispower.cz
info@unispower.cz

UNIS POWER
Více informací najdtete na:
UNISPOWER.CZ