search
UNIS REFERENCE OSTATNÍ REFERENCE

OSTATNÍ REFERENCE

ZOBRAZIT

Rok dokončení Název projektu Koncový uživatel Činnosti společnosti UNIS
probíhá Projekt elektrárny - Plynové parní generátory (GSG) DRADENAU, Hamburk, Německo Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovává realizační projektovou dokumentaci a zajišťuje služby na stavbě
probíhá Optimalizace vakuové kolony (instalace předflash kolony) Rafinérie Unipetrol, Litvinov, ČR Společnost UNIS v tomto projektu zpracovává BDEP dokumentaci pro části MaR, procesní část, řídicí systém a silnoproud.
probíhá Zpracování dokumentace BDEP pro CDU Debottlenecking, AVD6 + AD5 MOL SLOVNAFT, Bratislava, SK Společnost UNIS v tomto projektu zpracovává BDEP dokumentaci pro části MaR, procesní část, řídicí systém a silnoproud.
probíhá Řízení pro linku zpracovavájící odpad - Polsko BMD A. Bisztyga, Polsko Společnost UNIS v tomto projektu zpracovává projektovou dokumentaci pro části MaR, řídicí systém a silnoproud, dodává zařízení a zajišťuje služby na stavbě.
2023 Řízení pro linku zpracovavájící odpad - Švédsko RECOMA AB, Hässleholm, Švédsko Společnost UNIS v tomto projektu zpracovávala projektovou dokumentaci pro části MaR, řídicí systém a silnoproud, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2023 Řízení pro linku zpracovavájící odpad - Australie Save Boards, Warragamba, Australie Společnost UNIS v tomto projektu zpracovávala projektovou dokumentaci pro části MaR, řídicí systém a silnoproud, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2022 Dodávka náhradních dílů:
- Odsíření nafty, stabilizace a separace
- Semiregenerativní katalytický reforming
South Refinery Company (SRC), Basra, Irák Společnost UNIS v tomto projektu zajišťovala zprostředkování dodávek.
2019 Snížení emisí NOx na fluidním kotli K31 ALPIQ Generation (CZ) s.r.o.,Teplárna Zlín, ČR Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci a dodávala zařízení.
2019 Zvýšení výtěžku naftových frakcí Itatská rafinérie, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala základní projektovou dokumentaci.
2018 Rekonstrukce vakuové sekce AVT2 rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala základní projektovou dokumentaci.
2017 Rekonstrukce etylénové jednotky UNIPETROL, a.s., Litvínov, ČR Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části procesní inženýring a silnoproud zajišťovala poradenství v oblasti řízení projektu.
2016 Chladící okruh č.4 rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2016 Jednotka na výrobu vodíku a jednotka čistění kyselých vod rafinérie Brod, Bosna a Hercegovina Společnost UNIS v tomto projektu zpracovávala studii proveditelnosti.
2016 Komplex na zpracování frakce 340°C jednotky výroby motorových paliv rafinérie Surgutsk, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu zpracovávala studii proveditelnosti.
2016 Dodávka kontaktních zařízení kolony K-7 rafinérie Ukrtatnafta, Ukrajina Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel zařízení.
2015 Komplexní zpracování výroby benzínu 2000 m3/den Al-Barham Company, Rafinérie, Kirkuk, Irák Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části procesní inženýring zajišťovala realizační projektovou dokumentaci.
2015 Automatika ovládání sektorových desek dvojice Ljungströmů pro blok 1 Elektrárna Krivorozhskaja, Ukrajina Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2015 Automatika ovládání sektorových desek dvojice Ljungströmů pro blok 4 Elektrárna Reftinskaja, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě
2014 Jednotka rektifikace katalyzátu 22/4M rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část řídicí systém dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2014 Atmosférická destilace AT2 rafinérie Enisey, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části procesní inženýring, MaR a silnoproud zajišťovala základní i realizační projektovou dokumentaci.
2014 Zvýšení výkonu - Atmosférická destilace AT1 rafinérie Enisey, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části procesní inženýring, MaR a silnoproud zajišťovala realizační projektovou dokumentaci.
2014 Atmosférická destilace South Refinery Company (SRC), rafinérie Basra, Irák Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a silnoproud dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2013 Flérový systém rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části řídicí systém dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2013 Nová rafinérie "Južnyj" Krasnodar ZAO Adamas, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu zpracovávala studii proveditelnosti.
2013 Hydrotreating Komplex Neftechimik Prikarpatija, Nadvirna, Ukrajina Více informací
2012 Tankoviště rafinérie Enisey, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, procesní inženýring a silnoproud zajišťovala základní i realizační projektovou dokumentaci.
2012 Jednotka hydrogenačního odsíření rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části řídicí systém dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2012 Reaktorový blok 2 rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu zajišťovala služby na stavbě.
2012 Jednotka izomerizace PENEX rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu zajišťovala služby na stavbě.
2012 Izomerizační jednotka South Refinery Company (SRC), rafinérie Basra, Irák Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část MaR, řídicí systém a silnoproud dodávala zařízení, zajišťovala instalaci a služby na stavbě.
2012 Kogenerační jednotka 32MW OAO Azot Čerepovec, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část řídicí systém dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2011 Modernizace jednotky LPG Oil Refinery, Pancevo, Srbsko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a silnoproud zpracovávala realizační projektovou dokumentaci.
2011 Pec jednotky - Izomerace C5/C6 frakce Lurgi Astrakhan Gasprocessing Plant, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část MaR zpracovávala realizační projektovou dokumentaci a dodávala zařízení.
2011 Atmosférická destilace Midland Rafinérie, Daura, Irák Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala realizační projektovou dokumentaci a zajišťovala služby na stavbě.
2010 Vacuum Flasher rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala realizační projektovou dokumentaci a dodávala zařízení.
2010 Jednotka separace paraxylenu PAREX rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část řídicí systém dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2010 Kotel na spalování biomasy South Nyirseg Bioenergy Plant, Maďarsko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud dodávala zařízení, zajišťovala instalaci a služby na stavbě.
2010 Kotel B-201D pro jednotku na výrobu kyseliny sírové rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část MaR zpracovávala realizační projektovou dokumentaci a dodávala zařízení.
2009 Modernizace řízení systému spalovány odpadu Termizo Liberec, ČR Více informací
2009 Vakuová destilace VT1 rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část řidicí systém dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2009 Kotel na odpadní teplo Dunaferr, Maďarsko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část MaR zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2009 Atmosférická destilace AVT6 rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala základní i realizační projektovou dokumentaci.
2009 Izomerizační jednotka NRC, Baiji, Irák Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala projektovou dokumentaci.
2008 Atmosféricko-vakuová destilace AVT2 rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala základní i realizační projektovou dokumentaci.
2008 Flérový systém PNCHZ Pavlodar, Kazachstán Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2008 Jednotka na výrobu vodíku PNCHZ Pavlodar, Kazachstán Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala základní i realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2008 Výroba a rozvod el. energie MS Tengizchevroil Kazakhstan Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci a zajišťovala služby na stavbě.
2008 Dvoupalivový kotel 1x110th AGD Cogeneration Plant, Řecko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2008 Ochrana vod povodí řeky Dyje - Správce stavby Svaz VKMO, s.r.o., ČR Více informací
2007 Jednotka hydrogenačního odsíření Beltransoil Brest, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2007 Rekonstrukce vakuové destilace jednotky 102 Rafinérie Banias, Sýrie Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část řídicí systém zajišťovala služby na stavbě.
2007 Kotel na odpadní teplo 2x60th Moskva, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2007 Kotel na odpadní teplo 1x50th CPP MISKOLC, Maďarsko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení, zajišťovala instalaci a služby na stavbě.
2007 Turbína TG 6 PKN ORLEN, Plock Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2007 Rekonstrukce řízení turbogenerátoru 12,8 MW H.E.G., Ltd., Indie Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém dodávala zařízení, zajišťovala instalaci a služby na stavbě.
2007 Dodávka a montáž zařízení M+R, elektro ČOV Nitra, Slovensko Více informací
2006 Modernizace 2 el. Bloků 2x 400MW Planta Centro CADAFE, Venezuela Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zajišťovala služby na stavbě.
2005 Plynový závod Al-Dan Munai Kyzylorda Al-Dan Munai Kyzylorda, Kazachstan Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a silnoproud zpracovávala základní i realizační projektovou dokumentaci.
2005 Rekonstrukce jednotky AVT-6 (Redestilace benzínů) rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci.
2005 Parní kotel 3x125th Runcorn Boiler Plant, Anglie Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část MaR zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2005 Řídicí systém pro 55MW TG3 PKN ORLEN, Plock, Polsko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2004 Frakcionalizace rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2004 Rekonstrukce plynového závodu Severgazprom Sosnogorsk, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a silnoproud zpracovávala realizační projektovou dokumentaci.
2004 Jednotka na výrobu vodíku rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2004 Polní instrumentace pece 65B-701 Slovnaft a.s., Bratislava, SK Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část MaR zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení, zajišťovala instalace a služby na stavbě.
2004 Kotel na odpadní teplo FHKW Linz Mitte, Rakousko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část MaR dodávala zařízení, zajišťovala instalace a služby na stavbě.
2004 Kondenzační turbína CSTG-I, 2x 5,3 MW a Protitlaká turbína STG-II, 6 MW PO Azot Fergana Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2003 Turbína TG 2 PKN ORLEN, Plock Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2003 Řízení technologie ČEZ a.s. Jaderná elektrárna Temelín, ČR Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2002 Jednotka lehké hydrogenace rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2002 Atmosféricko-vakuová destilace AVT-6 rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR, řídicí systém a silnoproud zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2002 Turbína TG 1 Rafinérie Plock, Polsko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2001 Stabilizace benzínů rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2001 Termokraking rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení, zajišťovala instalace a služby na stavbě.
2001 Vakuová pec P-2 Tyumen Oil Company, Rjazaň, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část MaR zpracovávala realizační projektovou dokumentaci a dodávala zařízení.
2001 Kotel na odpadní teplo 60t/h Blackburn Mill, Velká Británie Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro část MaR zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení a zajišťovala služby na stavbě.
2000 Rekonstrukce pece č. 5 na výrobu etylénu Ufaorgsintěz, Rusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení, zajišťovala instalace a služby na stavbě.
2000 Visbreaking rafinérie Naftan Novopolock, Bělorusko Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení, zajišťovala instalace a služby na stavbě.
1998 Elektrárenský blok 110MW s fluidním kotlem ČEZ, a.s. Elektrárna Ledvice, ČR Společnost UNIS v tomto projektu vystupuje jako subdodavatel. Pro části MaR a řídicí systém zpracovávala realizační projektovou dokumentaci, dodávala zařízení, zajišťovala instalace a služby na stavbě.